Areál chatiček u veslařského kanálu v Račicích je kromě ubytovacích možností i zajímavým sportovištěm. Je zde vybudován kurt pro plážový volejbal a zatím nepříliš velkou plochu mohou využívat i cvičenci aerobiku. Nezanedbatelná je možnost koupání, jízdy na kolečkových bruslích i jízda na kole pro sportovce zde ubytované. V areálu je i možnost občerstvení nebo pořádání malých společenských oslav spojených s grilováním. V roce 2004 jsme se stali jeho vlastníky, což nám zatím přináší jen starosti a spotřebovává finanční prostředky. Údržba budov revize vyhrazeného zařízení, rekonstrukce podlah, elektroinstalace a protipožárního vybavení to jsou jen namátkou vybrané akce. Chatičky si prozatím na sebe nemohou vydělat a to i proto, že slouží zejména pro ubytování sportovců a tak nemůžeme sazby za lůžko příliš zvyšovat.

V roce 2022 proběhlo výběrové řízení na zprostředkovatele prodeje chatek.
Byla vybraná společnost PRIVATE ESTATE s.r.o..
Z těchto důvodů nebudou v roce 2023 v provozu chatky SK Štětí, z.s. v katastru Račice.

Kontakt:

Kuch Tomáš - chaty u veslařského kanálu

Soubory ke stažení:
Souhlas se zpracováním osobních údajů, PDF

Ubytování na lůžku v chatkách:

duben – říjen:

350 Kč/osoba/den
Součástí ceny ubytování NENÍ místní poplatek z pobytu obce Račice, který činí 15 Kč/den. Děti do 15 let věku jsou od poplatku osvobozeny.

V případě přitápění el.radiatory příplatek 200 Kč/den-chatka.

Ubytování ve stanech:

stan:

50 Kč/osobu

osoba ve stanu:

50 Kč/osobu

Ostatní:

pes:

30 Kč/osobu

zaparkované auto:

zdarma

Povinnost platby zálohy – viz Obchodní podmínky SK Štětí.
Při delším pobytu nebo pobytu více osob možnost individuálních cen.