Sdružuje zájemce a aktivní sportovce v následujících odvětvích s účastí v soutěžích různé úrovně.
Počtem 226 členů, z nichž je téměř 50% dětí a mládeže, je nejsilnějším oddílem.

Ve skupině cvičenců rodiče s dětmi máme i děti od 2 let. V oddíle gymnastiky se cvičenci účastní nejen různých soutěží od oblastního až po republiková kola, kde dosahují velmi dobrých výsledků v umístění na předních místech. Předškolní děti a cvičení rodiče a děti se zúčastňují soutěží jak místních Finská stezka tak i okresních soutěží. Žákyně a žáci se zapojují do celorepublikových soutěží jako je Medvědí stezka a Zápolení na dálku.

ASPV organizuje cvičení aerobiku, zdravotní a rehabilitační cvičení pro občany všech věkových kategorií, ty nejstarší nevyjímaje. Další sporty, které jsou v asociaci ASPV provozovány je volejbal, FREE-RUN – parkur.

V asociaci pracuje 16 dobrovolných cvičitelů.

Odkaz na stránky sportovní gymnastiky

Cvičitelé:
Ing. Votočková Libuše | předškolní děti | tel.: 602 492 862
Crusová Markéta | předškolní děti
Duchačová Jana | předškolní děti

Klementová Jaroslava | rodiče a děti
Velitšová Dana | rodiče a děti | tel.: 607 690 123

Pašková Verunková Lucie | mladší žáci a žákyně | tel.: 737 725 643

Kuhnová Květoslava | jogové cvičení | tel.: 723 024 991

Hybšová Alena | zumba, ženy posilovací cvičení | tel.: 702 538 069

Mgr. Pišvejcová Blanka | gymnastika | tel.: 723 519 763
Krupičková Miluše | gymnastika | tel.: 739 013 509
Hroudová Lucie | gymnastika
Trčová Lenka | gymnastika
Mlezivová Iva | gymnastika

Múllerová Jaroslava | zdravotní cvičení | tel.: 724 789 938

Holinková Věra | aerobní cvičení

Holinka Aleš | Free-Run – parkur

Ke stažení:
Rozvrh cvičebních hodin 2020-2021 ke stažení.

2021-08-30 07:02:00 - kategorie: aspv
Gymnastické soustředění
Oddíl sportovní gymnastiky jezdí pravidelně každé léto na soustředění do Liberce. Díky Covidu-19 dívky téměř celý rok netrénovaly, a proto se trenérky rozhodly pro změnu. Letošní srpnové soustředění připravily jako příměstský tábor v tělocvičně ZŠ Ostrovní ve Štětí, kde jindy celý rok trénují.
Celkem se přihlásilo 20 gymnastek od nejmenších až po ty nejstarší.
Trénovalo se od 9 do 18 hodin. Trenérky využily všechny pomůcky a nářadí, které má oddíl k dispozici. Hlavním cílem intenzívního cvičení bylo získat znovu ztracenou kondici děvčat a věnovat se průpravným cvikům.
Každý den se snažily trenérky zpestřit gymnastkám program. A tak se šlo na koupaliště, k Labi nebo na hřiště. Starší dívky se projely na kolech po cyklostezce.
Dřina se vyplatila. Po týdnu se dívky velmi zlepšily a oddíl může uvažovat o účasti na republikových závodech, které proběhnou v půli října.

Blanka Pišvejcová

2021-06-26 13:56:00 - kategorie: aspv
Poslední cvičební před prázdninami
Závěrečné cvičení předškolních dětí se konalo u Labe u Rybářů .

2021-06-16 14:22:00 - kategorie: aspv
Dokola kolem
Letos proběhlo tradiční sportovní dopoledne pro veřejnost 12. června u Labe. Zasportovat si přišlo na osm desítek závodníků. Soutěžilo se v 8 disciplínách a děti sváděly se svými rodiči velké boje. Počasí nám opět přálo. Všichni soutěžící obdrželi Účastnický list a děti drobné dárky.