Sdružuje zájemce a aktivní sportovce v následujících odvětvích s účastí v soutěžích různé úrovně.
Počtem 226 členů, z nichž je téměř 50% dětí a mládeže, je nejsilnějším oddílem.

Ve skupině cvičenců rodiče s dětmi máme i děti od 2 let. V oddíle gymnastiky se cvičenci účastní nejen různých soutěží od oblastního až po republiková kola, kde dosahují velmi dobrých výsledků v umístění na předních místech. Předškolní děti a cvičení rodiče a děti se zúčastňují soutěží jak místních Finská stezka tak i okresních soutěží. Žákyně a žáci se zapojují do celorepublikových soutěží jako je Medvědí stezka a Zápolení na dálku.

ASPV organizuje cvičení aerobiku, zdravotní a rehabilitační cvičení pro občany všech věkových kategorií, ty nejstarší nevyjímaje. Další sporty, které jsou v asociaci ASPV provozovány je volejbal, FREE-RUN – parkur.

V asociaci pracuje 16 dobrovolných cvičitelů.

Odkaz na stránky sportovní gymnastiky

Cvičitelé:
Ing. Votočková Libuše | předškolní děti | tel.: 602 492 862
Crusová Markéta | předškolní děti
Duchačová Jana | předškolní děti

Klementová Jaroslava | rodiče a děti
Velitšová Dana | rodiče a děti | tel.: 607 690 123

Pašková Verunková Lucie | mladší žáci a žákyně | tel.: 737 725 643

Kuhnová Květoslava | jogové cvičení | tel.: 723 024 991

Hybšová Alena | zumba, ženy posilovací cvičení | tel.: 702 538 069

Mgr. Pišvejcová Blanka | gymnastika | tel.: 723 519 763
Krupičková Miluše | gymnastika | tel.: 739 013 509
Hroudová Lucie | gymnastika
Trčová Lenka | gymnastika
Mlezivová Iva | gymnastika

Múllerová Jaroslava | zdravotní cvičení | tel.: 724 789 938

Holinková Věra | aerobní cvičení

Holinka Aleš | Free-Run – parkur

Ke stažení:
Rozvrh cvičebních hodin 2022-2023 ke stažení.

2022-06-17 13:22:00 - kategorie: aspv
Výlet do Prahy
Na dlouho plánovaný turistický výlet do Prahy jsme se vyrazili 3.6.. Prohlédli jsme si zahrady pod pražským hradem a Valdštejnskou zahradu.

Prošli jsme se po Karlově mostě a Starém Městě a výlet jsme zakončili na Staroměstském náměstí. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.

2022-06-17 12:51:00 - kategorie: aspv
Dokola kolem
Oddíl SPV uspořádal 11.června tradiční soutěž pro děti a dospělé pod názvem Dokola kolem u Labe. Jednou ze 7 disciplín byla jízda na inlajnové dráze na čas a pro větší účastníky byl připraven okruh 1,5 km v lužním lese. Dalšími disciplínami byl skok z místa, hod do dálky, hod do koše, běh na 20 m nebo 30 m, přeskoky přes švihadlo,několik dřepů a šiknost manipulace se síťkou. Počasí nám opět přálo. Všichni soutěžící obdrželi Účastnický list a děti drobné dárky.

2022-04-19 10:55:00 - kategorie: aspv
Zimní soutěž předškolních dětí a gymnastické přípravky
Po dvou letech jsme opět mohli uspořádat okresní soutěž pro předškolní děti a přípravku gymnastiky. Soutěž proběhla v sobotu 9. března 2022 na II. základní škole ve Štětí za hojné účasti diváků.
Děti předvedly sestavy na koberci, lavičce a na přeskoku švédské bedny. Na soutěž přijely dva oddíly z Litoměřic - Sokol Pokratice a Správná parta. Pro většinu dětí to byly první závody a tak se snažily podat co nejlepší výkony. Vítězi ve svých kategoriích se stali Kryštof Čmejla, Eliška Kroupová, Natálie Poršová a Kristýna Pávišová.