Sdružuje zájemce a aktivní sportovce v následujících odvětvích s účastí v soutěžích ruzné úrovně. Počtem 570 členu, z nichž je téměř 50% dětí a mládeže, je nejsilnějším oddílem.

Ve skupině cvičenců rodiče s dětmi máme i děti od 2 let. Gymnastika a lehká atletika jsou oddíly, kde se dorost a žáci účastní nejen ruzných soutěží okresního i oblastního formátu, ale i na celostátní úrovni. Dalšími disciplinami jsou orientační běh, florbal a vybíjená.

ASPV organizuje cvičení aerobiku a zdravotní a rehabilitační cvičení pro občany všech věkových kategorií, ty nejstarší nevyjímaje. Dalšími sporty, které jsou v asociaci ASPV provozovány je volejbal dospělých, nohejbal mužů a brännball dětí. V asociaci pracuje 16 dobrovolných cvičitelů.

Ke stažení:
Rozvrh cvičebních hodin 2017-2018 ke stažení.

2017-12-28 06:54:14 - kategorie: aspv
Mikulášský čtyřboj – 2. 12. 2017
V sobotu 2. prosince 2017 proběhl v tělocvičně ZŠ Ostrovní Mikulášský čtyřboj ve sportovní gymnastice. Zúčastnilo se celkem 42 závodnic, 27 ze Štětí a 15 z Roudnice nad Labem. Soutěžilo se na koberci, kladině, hrazdě a přeskoku. Děvčata se velmi snažila a podala velmi pěkné výkony. Pro některé to byly jejich první závody.
Soutěže se zúčastnilo i 7 chlapců z hošteckého oddílu Haka.

Tradiční okresní Vánoční závod pro nejmladší závodníky
Závod proběhl 9.prosince v Litoměřicích za účasti 26 dětí z našeho sportovního klubu. Překážkovou dráhu zdolávalo 11 párů rodičů a dětí a 15 předškolních dětí včetně školáků. Dráha měla svá úskalí v přesném házení na sněhuláka (netrefení znamenalo připočítání trestných vteřin ) a přenášení pinpongového míčku na lžíci mezi metami. Svoje kategorie vyhrály Amálka Svobodová, Tereza Malčáková, Anna Kroupová, Karolína Lukášová a Vendula Tesařová. Na druhém místě skončili Tomáš Landa, Jakub Vrňák, Martin Flor, Valentýna Tesařová a Petra Duchačová.Třetí místo pak vybojovali Martin Honsárek, Klára Hirková a Štěpánka Gurišová.
Všechny děti však zaslouží velkou pochvalu a proto pro ně pořadatelé ze Slavoje Litoměřice připravili zajímavé odměny.