Sdružuje zájemce a aktivní sportovce v následujících odvětvích s účastí v soutěžích ruzné úrovně. Počtem 570 členu, z nichž je téměř 50% dětí a mládeže, je nejsilnějším oddílem.

Ve skupině cvičenců rodiče s dětmi máme i děti od 2 let. Gymnastika a lehká atletika jsou oddíly, kde se dorost a žáci účastní nejen ruzných soutěží okresního i oblastního formátu, ale i na celostátní úrovni. Dalšími disciplinami jsou orientační běh, florbal a vybíjená.

ASPV organizuje cvičení aerobiku a zdravotní a rehabilitační cvičení pro občany všech věkových kategorií, ty nejstarší nevyjímaje. Dalšími sporty, které jsou v asociaci ASPV provozovány je volejbal dospělých, nohejbal mužů a brännball dětí. V asociaci pracuje 16 dobrovolných cvičitelů.

Ke stažení:
Rozvrh cvičebních hodin 2018-2019 ke stažení.

2018-12-13 06:23:09 - kategorie: aspv
Mikulášské cvičení
Cvičitelky oddílu ASPV - Rodiče a děti, pojaly cvičení 6. prosince trochu netradičně. Mikulášské cvičení, bylo v tento den, zakončeno sladkými odměnami pro cvičící děti, které zazpívaly písničku nebo zarecitovaly báseň.... no a vlastně i pro ty, které se trochu styděly.

Děkujeme našim Cvičitelkám za přípravu dobrot a dalších drobností pro děti. Rodiče a děti z oddílu ASPV.

2018-12-13 06:12:53 - kategorie: aspv
Vánoční závod pro nejmladší závodníky
Okresní centrum Sportu pro všechny uspořádalo 8.prosince v Litoměřicích závody dětí v překonávání překážkové dráhy. Ze Štětí se zúčastnilo 9 párů rodičů a dětí, 7 předškolních dětí a 2 školačky. Celkem si přišlo zazávodit 52 dětí. Naši závodníci byli velmi úspěšní. V kategorii rodičů a dětí první místa obsadili Lukáš Musil a Šárka Pochobradská, druhá místa Kryštof Čmejla a Martin Flor. U předškolních dětí svoje kategorie vyhráli Alžběta Kočí, Valentýna Tesařová a Karel Sita. Na třetím místě skončila Anna Kroupová.
Děti zdolávaly dráhu s velkým nasazením a proto všechni dostali za své snažení sladké vánoční odměny, která pro ně připravili pořadatelé ze Slavoje Litoměřice.
Libuše Votočková

2018-12-07 06:38:51 - kategorie: aspv
Mikulášský čtyřboj – 1. 12. 2018
V sobotu 1. prosince 2018 proběhl v tělocvičně ZŠ Ostrovní Mikulášský čtyřboj ve sportovní gymnastice. Zúčastnilo se celkem 42 závodnic, 28 ze Štětí a 14 z Roudnice nad Labem. Soutěžilo se na koberci, kladině, hrazdě a přeskoku. Děvčata se velmi snažila a podala velmi pěkné výkony. Pro některé to byly jejich první závody.