2024-06-30 20:11:37 - kategorie: aspv
Poslední hodina
Poslední předprázdninová hodina předškolních dětí včerně rodičů proběhla v areálu Rybařského svazu.

Sejdeme se po prázdninách.

2024-06-24 11:34:49 - kategorie: aspv
13. 6. 2024 - gymnastický dvojboj - Roudnice n. L.
Této již tradiční červnové soutěže se zúčastnilo 20 našich dívek a 15 gymnastek ze Sokola Roudnice n. L. Závodilo se pouze na dvou nářadích – koberci a kladině. Celkem jsme získali 11 medailí.

Přípravka:
2. místo – Veronika Procházková
3. místo – Eliška Kemrová

Mladší žákyně I:
1. místo – Kristýna Pávišová
2. místo – Eliška Kysilková
3. místo – Ivana Gurišová

Mladší žákyně II:
3. místo – Hana Bláhová

Starší žákyně III:
1. místo – Karina Pažoutová
2. místo – Melinda Málková

Starší žákyně IV:
1. místo – Lenka Trčová
2. místo – Sára Lilian Bombarová
3. místo – Adéla Seligerová

2024-06-06 22:10:31 - kategorie: aspv
Soutěž Dokola kolem
Letošní tradiční sportovní dopoledne u Labe u Yacht clubu a u skateborparku se konalo už 25.května. Po deštivém týdnu se na nás usmálo i slunce a zasportovat s dětmi přišla stovka lidí. Přijely i děti z Litochovic nad Labem, Čížkovic a z okolí Štětí. Jednou z 8 disciplín byla jízda na kole nebo koloběžce na inlajnové dráze na čas.. Dalšími disciplínami byl skok z místa, hod do dálky, hod do koše, běh na 30 m, přeskoky přes švihadlo, několik dřepů, chůze na chůdách a šikovnost při manipulace se síťkou. Všichni soutěžící obdrželi Účastnický list a děti drobné dárky. Svoje výsledky z disciplín si mohli domů.
Libuše Votočková