2022-08-01 15:22:00 - kategorie: všeobecná
Poptávka na prodej chat
Poptávka na prodej chat. Nabídka musí obsahovat popis služeb, výši provize, reference na prodej rekreačních nemovitostí a nemovitostí sloužící pro účely ubytování a jejich počet, dobu existence společnosti, návrh smlouvy o zajištění/zprostředkování prodeje a kupní smlouvy na prodej nemovitosti. Termín pro doručení nabídky je 15.8.2022 s možností doručení na adresu SK Štětí, s.z., ČSA 51, 41108 Štětí nebo do datové schránky ckuwpba.

Více v následujícím dokumentu:

2022-06-17 13:22:00 - kategorie: aspv
Výlet do Prahy
Na dlouho plánovaný turistický výlet do Prahy jsme se vyrazili 3.6.. Prohlédli jsme si zahrady pod pražským hradem a Valdštejnskou zahradu.

Prošli jsme se po Karlově mostě a Starém Městě a výlet jsme zakončili na Staroměstském náměstí. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.

2022-06-17 13:02:00 - kategorie: volejbal
Soustředění v areálu chatek SK Štětí
Ve dnech 9.-10.6.2022 jsme zorganizovali soustředění v areálu chatek SK Štětí. Vyrazili jsme ráno i za nepříznivého počasí na kolech ze Štětí do Račic. Zde jsme se ubytovali a čekali na soupeře a pečlivě trénovali na beachvolejbalovém hřišti.
První den našeho soustředění přijelo družstvo z Mšených Lázní a druhý den dorazilo družstvo z Libochovic. S oběma družstvy jsme uspořádali přátelský turnaj a užili si společné chvíle na hřišti.
Nechybělo ani koupání na jezírkách, opékaní vuřtů a zmrzlina. Společně jsme si to moc užili.