2021-08-30 07:02:00 - kategorie: aspv
Gymnastické soustředění
Oddíl sportovní gymnastiky jezdí pravidelně každé léto na soustředění do Liberce. Díky Covidu-19 dívky téměř celý rok netrénovaly, a proto se trenérky rozhodly pro změnu. Letošní srpnové soustředění připravily jako příměstský tábor v tělocvičně ZŠ Ostrovní ve Štětí, kde jindy celý rok trénují.
Celkem se přihlásilo 20 gymnastek od nejmenších až po ty nejstarší.
Trénovalo se od 9 do 18 hodin. Trenérky využily všechny pomůcky a nářadí, které má oddíl k dispozici. Hlavním cílem intenzívního cvičení bylo získat znovu ztracenou kondici děvčat a věnovat se průpravným cvikům.
Každý den se snažily trenérky zpestřit gymnastkám program. A tak se šlo na koupaliště, k Labi nebo na hřiště. Starší dívky se projely na kolech po cyklostezce.
Dřina se vyplatila. Po týdnu se dívky velmi zlepšily a oddíl může uvažovat o účasti na republikových závodech, které proběhnou v půli října.

Blanka Pišvejcová2021-06-26 13:56:00 - kategorie: aspv
Poslední cvičební před prázdninami
Závěrečné cvičení předškolních dětí se konalo u Labe u Rybářů .2021-06-16 14:22:00 - kategorie: aspv
Dokola kolem
Letos proběhlo tradiční sportovní dopoledne pro veřejnost 12. června u Labe. Zasportovat si přišlo na osm desítek závodníků. Soutěžilo se v 8 disciplínách a děti sváděly se svými rodiči velké boje. Počasí nám opět přálo. Všichni soutěžící obdrželi Účastnický list a děti drobné dárky.Archiv starších zpráv

ASPV

Florbal

Fotbal

Jachting

Kanoistika

Skateboard

Stolní tenis

Tenis

Volejbal