Oddíl má kolem 25 členů z toho 50% jsou děti a mládež. Muži hrají volejbal rekreačně, zúčastňují se soutěží ASPV, ale i dalších akcí.

Velmi úspěšné jsou tradični žákyně, tvořící základ družstva okresu, které se zúčastnilo soutěže v rámci Euroregionu Labe.

Kontakty:
Černý Petr | předseda | tel.: 606 605 240


2019-12-12 05:59:52 - kategorie: volejbal
Benefiční turnaj pro Hospic Litoměřice
Dne 30.11. se družstvo starších žákyň a kadetek zúčastnilo benefičního turnaje pro Hospic Litoměřice, kde obsadilo po dvou úspěšných zápasech krásné 17. Místo. Bojovalo se s různými věkovými skupinami (muži i ženy). Oproti letnímu turnaji se děvčata zlepšila a věříme, že se příští turnaj tohoto druhu budeme lepší! Dorazil i Mikuláš a daroval pár dárečků našim hráčkám.2018-06-26 10:15:46 - kategorie: volejbal
Turnaj v Lovosicích
V sobotu 16.6.2018 se oddíl volejbalu zúčastnil posledního turnaje v tomto školním roce pořádaného v Lovosicích. Turnaje se zúčastnili kromě Lovosic také týmy z Libochovic a ze Mšených Lázní. Soutěžilo se ve dvou skupinách. Ve "čtyřkovém" volejbalu jsme měli zastoupení 2 týmů z celkových 6. Děvčata vybojovala bronzovou a bramborovou medaili. Ve "dvojkovém" volejbalu Štětí zastupovala pouze jedna dvojice z celkového počtu 9 týmů a obhájila prvenství z předchozích turnajů. Děvčata obdržela medaile a věcné ceny a úspěšně zakončila volejbalovou sezónu.


2018-04-11 21:22:35 - kategorie: volejbal
Turnaj ve "dvojkovém" volejbalu v Mšených Lázních
V sobotu 7.4.2018 se děvčata z oddílu volejbalu účastnili turnaje ve "dvojkovém" volejbalu v Mšených Lázních. Celkově se zúčastnilo 19 týmů z Libochovic, Lovosic a Štětí.
Hrálo se ve 2 skupinách - žlutý a červenozelený minivolejbal. Štětí mělo zastoupení v obou skupinách.

Turnaj byl pro naše děvčata opět velmi úspěšný a obsadily i medailovou pozici.

Žlutý minivolejbal:
2. místo Verunka K. a Aneta P.
4. místo Henrik B. a Terezka V.
5. místo Elenka V. a Klárka K.
6. místo Emma B. a Lukaš H.

Červenozelený minivolejbal:
4. místo Adéla Č. a Eva P. - holky bojovaly, ale nakonec bramborová medaile.
a druhé místo od konce Matylda, Róza F. a Anička K.

Vítězové obdrželi diplomy a věcné ceny.Archiv starších zpráv

ASPV

Florbal

Fotbal

Jachting

Kanoistika

Skateboard

Stolní tenis

Tenis

Volejbal