Oddíl má kolem 25 členů z toho 50% jsou děti a mládež. Muži hrají volejbal rekreačně, zúčastňují se soutěží ASPV, ale i dalších akcí.

Velmi úspěšné jsou tradični žákyně, tvořící základ družstva okresu, které se zúčastnilo soutěže v rámci Euroregionu Labe.

Kontakty:
Rejtharová Jana | předseda | tel.:

2023-06-19 06:20:16 - kategorie: volejbal
Poslední trénink
V pondělí 12.6. jsme si užili poslední společný trénink plnými doušky, byla to paráda, počasí přálo a my to sportovně oslavili na venkovním hřišti. Přejeme všem krásné prázdniny a doufáme, že všichni si o prázdniny pinknou a v září dorazí.

Za celý tým trenérů volejbalu Jana Rejtharová

2022-12-21 09:08:09 - kategorie: volejbal
Poslední trénink v roce 2022
Opravdu krásná sportovní besídka, sice jsme nebyli v plném počtu, ale po Novém roce si to vynahradíme.

Pár her + soutěže + holky přinesly naprosto famózní cukroví a občerstvení, prostě paráda.

Všem moc děkujeme za dárečky a gratuluji nováčkům, že si zasloužili nové drezy a legíny. Pevně věřím, že je v novém roce využijeme.

Krásné svátky všem.

2022-11-09 10:03:06 - kategorie: volejbal
Turnaj v Libochovicích
Dne 5.10.2022 jsme se zúčastnili turnaje v Libochovicích. Hrál se trojkový volejbal a dvojkový minivolejbal - oranžový. Starší zákyně obsadily první místo a obdržely zlaté medaile - Lenka Holešovská, Andrea Kubánková, Nela Novotná, Anna Nadeníková. Ve dvojkovém minivolejbale bohužel devčata nezískala medailové pozice, budou trénovat do dalšího turnaje a určitě medailové pozice obsadí. Děkujeme všem zúčastněným a držíme pěsti pro další úspěchy.