Tento oddíl sdružující 23 členu, byl ze všech oddílu nejvíce postižen povodněmi. Měl ještě o něco větší smůlu než jachtaři. Velká voda zdevastovala celý areál, odplavila sportovní vybavení a navíc, protože nezkolaudovaná stavba nebyla pojiština oddíl jen velmi obtížně dává dohromady prostředky na jeho obnovu.

Přesto se díky obětavosti jeho členů za přispění ČSTV a daru od našich sponzoru podařilo obnovit budovu a teď se pracuje na vnitřním vybavení. Lodí zatím má oddíl poskrovnu a proto ani není možná významnější účast na závodech. Sportovní činnost přesto již byla zahájena. Postupně ji chce oddíl rozvinout.

Kontakty:
Piskáček Jan | předseda | tel.: 775 647 312

2020-12-22 14:50:11 - kategorie: kanoistika
PF 2021

2019-10-02 09:05:12 - kategorie: kanoistika
Přehlídka volnočasových aktivit v rámci týdne mobility
Oddíl kanoistiky SK Štětí se v pátek 20.9. také zúčastnil přehlídky volnočasových aktivit v rámci týdne mobility, pořádané Městským úřadem na pěší zoně ve Štětí. Školáci si zde v přivezených lodích vyzkoušeli pádlování ,na suchu'. Věříme, že alespoň někteří z nich, budou mít chuť zkusit to i na vodě. Zveme je do loděnice, kde se scházíme každé úterý a čtvrtek od 15ti hodin.
Pro jistotu přikládám fotku loděnice, je to ta menší, porostlá břečťanem..

2018-12-20 05:32:56 - kategorie: kanoistika
PF 2019