Tento oddíl sdružující 23 členu, byl ze všech oddílu nejvíce postižen povodněmi. Měl ještě o něco větší smůlu než jachtaři. Velká voda zdevastovala celý areál, odplavila sportovní vybavení a navíc, protože nezkolaudovaná stavba nebyla pojiština oddíl jen velmi obtížně dává dohromady prostředky na jeho obnovu.

Přesto se díky obětavosti jeho členů za přispění ČSTV a daru od našich sponzoru podařilo obnovit budovu a teď se pracuje na vnitřním vybavení. Lodí zatím má oddíl poskrovnu a proto ani není možná významnější účast na závodech. Sportovní činnost přesto již byla zahájena. Postupně ji chce oddíl rozvinout.

Kontakty:
Piskáček Jan | předseda | tel.: 775 647 312

2017-12-26 18:32:57 - kategorie: kanoistika
Stručné zhodnocení sezony 2017
Kanoistika – vodní slalom

V současné době má oddíl kanoistiky 26 členů. Ti aktivní z nich, absolvovali celkem 6 slalomových závodů. Díky umístěním a bodovým ziskům v jednotlivých závodech získali dvě III. výkonostní třídy v kategorii K1 (kajak jednotlivci) a jednu III.výkonostní třídu v kategorii C1 (kanoe jednotlivci).
Náš oddíl úspěšně reprezentují i čtyři rozhodčí s kvalifikací I. a II.třídy. Rozhodovali na veřejných závodech ve Stružnici na řece Ploučnici,na Paraplíčku na řece Jizeře,ve Strakonicích na Otavě,v Roudnici na USD, v Plzni pod Borskou přehradou na Radbuze,na Jizeře v Benátkách a na USD ve Veltrusech. Dále působili na NKZ v Roudnici (národní kontrolní závod), Českém poháru žáků v Kadani na Ohři,Českém poháru dospělých v Želivu na Trnávce,AMČR (akademické mistrovství ČR) na USD v Praze Troji,MČR žáků v Brandýse nad Labem a MČR dorostu na USD v Roztokách u Křivoklátu na Berounce.
V celostátním žebříčku se umístili na 10.,12.,21.a 22.místě z celkového počtu 64 klasifikovaných rozhodčích.
Velké úsilí věnovali členové oddílu také údržbě loděnice a úpravě jejího okolí. Bylo odpracováno celkem 539 hodin, z toho správce, t.č.pan Kočí, 123 hod.

Za výbor oddílu : Honza Piskáček

2017-10-23 15:32:56 - kategorie: kanoistika