Založení TJ Sepap je velmi úzce spojeno s existencí podniku Severočeské papírny a spadá do 60 let minulého století. Sportovní činnost ve městě se v té době intenzivně rozvíjela. Sepap se rozhodující měrou podílel finančně i organizačně na vybudování sportovišť ve Štětí. Po roce 1989, kdy byly k tomu dány zákonné podmínky byla z iniciativy TJ Sepap založena právnická osoba – Občanské sdružení TJ Sepap Štětí.

V pondělí 17.6. jsme se sešli u rybářů na poslední cvičební hodině před prázdninami.

Rodiče opekli párky a klobásky a pak si zasportovali se svými dětmi.

2019-06-12 08:22:46 - kategorie: aspv
Okresní Finská stezka
Letošní okresní Finská stezka, pořádáná odborem SPV Sk Štětí, se konala 8.června na svátek Medarda. Sice nepršelo, ale u Labe foukal čerstvý vítr. Přesto přišlo strávit sportovní dopoledne na osm desítek závodníků.

Účastníci byli nejenom ze Štětí, ale přijeli i z Litoměřic a Roudnice nad Labem. Jsme rádi, že někteří se zúčastňují pravidelně soutěže a přicházejí si porovnat své letošní výsledky s přecházejícími lety.

Oblíbené je rodinné soutěžení dětí s dospělými. Na trati bylo opět 12 stanovišť.

Soutěžilo se v kratším běhu, ve skoku do dálky, v hodu do dálky na cíl a do koše, jízdě na koloběžce, v přeskakování švihadla,ve střelbě na florbalovou branku.

Svoji kondici si všichni mohli vyzkoušet při skákání žabáků, obratnost při chůzi na chůdách a při přenášení míčků.

Vítězové byli všichni. Poděkování za vydařený závod patří všem trenérům a dobrovolným rozhodčím.

2019-06-05 06:52:11 - kategorie: všeobecná