Z historie klubu
Založení TJ Sepap je velmi úzce spojeno s existencí podniku Severočeské papírny a spadá do 60 let minulého století. Sportovní činnost ve městě se v té době intenzivně rozvíjela. Sepap se rozhodující měrou podílel finančně i organizačně na vybudování sportovišť ve Štětí. Po roce 1989, kdy byly k tomu dány zákonné podmínky byla z iniciativy TJ Sepap založena právnická osoba – Občanské sdružení TJ Sepap Štětí.

Soubory ke stažení:
Směrnice ochrana osobních údajů SK Štětí z.s, PDF
Souhlas se zpracováním osobních údajů, PDF

2018-12-20 05:32:56 - kategorie: kanoistika
PF 20192018-12-13 06:23:09 - kategorie: aspv
Mikulášské cvičení
Cvičitelky oddílu ASPV - Rodiče a děti, pojaly cvičení 6. prosince trochu netradičně. Mikulášské cvičení, bylo v tento den, zakončeno sladkými odměnami pro cvičící děti, které zazpívaly písničku nebo zarecitovaly báseň.... no a vlastně i pro ty, které se trochu styděly.

Děkujeme našim Cvičitelkám za přípravu dobrot a dalších drobností pro děti. Rodiče a děti z oddílu ASPV.


2018-12-13 06:12:53 - kategorie: aspv
Vánoční závod pro nejmladší závodníky
Okresní centrum Sportu pro všechny uspořádalo 8.prosince v Litoměřicích závody dětí v překonávání překážkové dráhy. Ze Štětí se zúčastnilo 9 párů rodičů a dětí, 7 předškolních dětí a 2 školačky. Celkem si přišlo zazávodit 52 dětí. Naši závodníci byli velmi úspěšní. V kategorii rodičů a dětí první místa obsadili Lukáš Musil a Šárka Pochobradská, druhá místa Kryštof Čmejla a Martin Flor. U předškolních dětí svoje kategorie vyhráli Alžběta Kočí, Valentýna Tesařová a Karel Sita. Na třetím místě skončila Anna Kroupová.
Děti zdolávaly dráhu s velkým nasazením a proto všechni dostali za své snažení sladké vánoční odměny, která pro ně připravili pořadatelé ze Slavoje Litoměřice.
Libuše Votočková


Archiv


ASPV

Florbal

Fotbal

Jachting

Kanoistika

Skateboard

Stolní tenis

Tenis

Volejbal