Z historie klubu
Založení TJ Sepap je velmi úzce spojeno s existencí podniku Severočeské papírny a spadá do 60 let minulého století. Sportovní činnost ve městě se v té době intenzivně rozvíjela. Sepap se rozhodující měrou podílel finančně i organizačně na vybudování sportovišť ve Štětí. Po roce 1989, kdy byly k tomu dány zákonné podmínky byla z iniciativy TJ Sepap založena právnická osoba – Občanské sdružení TJ Sepap Štětí.

Soubory ke stažení:
Směrnice ochrana osobních údajů SK Štětí z.s, PDF
Souhlas se zpracováním osobních údajů, PDF

2018-08-09 06:35:11 - kategorie: aspv
Soustředění gymnastek v Liberci
Začátek prázdnin byl pro štětské gymnastky ve znamení letního soustředění.
Plně vybavená hala Sport Park Liberec nabízí dívkám ideální podmínky pro cvičení. V týdnu od 15. do 21. července se 17 štětských gymnastek zúčastnilo náročného třífázového tréninku. Využila se všechna nářadí, která hala poskytovala. Náš oddíl opět využil služby profesionálního trenéra gymnastiky Libora Drábka. Každý den si tři hodiny mohly dívky vyzkoušet netradiční způsoby nácviku jednotlivých prvků.
Celý týden se ale jen netrénovalo. Jedno odpoledne děvčata navštívila IQlandii a zbyl i čas na relaxaci.
Oddíl sportovní gymnastiky děkuje ASPV za finanční podporu.

Blanka Pišvejcová, trenérka

2018-08-09 06:29:46 - kategorie: aspv
Všesokolský slet
Ve dnech 1. až 7. července 2018 se konal v Praze XVI. Všesokolský slet. Celá tato slavnostní akce proběhla v duchu 100. oslav vzniku republiky.
ČASPV spolupracuje se Sokolem a měla možnost také vystoupit se cvičením pod názvem Gymnastický sen v pražském Edenu. Autoři skladby – Viléma Novotná, Iveta Holá a Jaroslav Sauer vytvořili hromadnou skladbu pro ženy i muže. Zaměřili se kultivované gymnastické cvičení pro ženy s červenými a žlutými sítěmi a silová cvičení pro muže se skládacími hůlkami na nordic walking. Skladba se nacvičovala celý rok po celé republice. V Doubí u Třeboně proběhla třikrát secvičná a zúčastnilo se na 450 cvičenců. Mezi nimi bylo i deset našich členů ze Štětí.
Celou osmiminutovou skladbu vysílala televize ČT2 ve čtvrtek 5. července.

2018-07-23 23:03:09 - kategorie: aspv
14.6.2018 – Roudnický dvojboj – kladina, prostná
Celkem cvičilo 33 děvčat. Ze Štětí přijelo 18 závodnic.

Přípravka:
Tereza Pavlousková – 2. místo