Z historie klubu
Založení TJ Sepap je velmi úzce spojeno s existencí podniku Severočeské papírny a spadá do 60 let minulého století. Sportovní činnost ve městě se v té době intenzivně rozvíjela. Sepap se rozhodující měrou podílel finančně i organizačně na vybudování sportovišť ve Štětí. Po roce 1989, kdy byly k tomu dány zákonné podmínky byla z iniciativy TJ Sepap založena právnická osoba – Občanské sdružení TJ Sepap Štětí.


2018-06-26 10:15:46 - kategorie: volejbal
Turnaj v Lovosicích
V sobotu 16.6.2018 se oddíl volejbalu zúčastnil posledního turnaje v tomto školním roce pořádaného v Lovosicích. Turnaje se zúčastnili kromě Lovosic také týmy z Libochovic a ze Mšených Lázní. Soutěžilo se ve dvou skupinách. Ve "čtyřkovém" volejbalu jsme měli zastoupení 2 týmů z celkových 6. Děvčata vybojovala bronzovou a bramborovou medaili. Ve "dvojkovém" volejbalu Štětí zastupovala pouze jedna dvojice z celkového počtu 9 týmů a obhájila prvenství z předchozích turnajů. Děvčata obdržela medaile a věcné ceny a úspěšně zakončila volejbalovou sezónu.


2018-06-05 05:23:09 - kategorie: aspv
Úspěšná Finská stezka
Opět po roce se konala v sobotu 26.května tradiční Finská stezka. Letos přišlo strávit krásné sportovní dopoledne u Labe na 130 závodníků ze Štětí, Litoměřic a Hoštky. Jsme rádi, že někteří přicházejí porovnat si své letošní výsledky z loňským rokem. Letos bylo na trati 12 stanovišť.
Kromě tradičního kratšího běhu, jízdy na koloběžce, házení míčem na dálku, do koše, na cíl, skákání do dálky a přes švihadlo přibyla florbalová branka a snaha účastníků vstřelit gól. Svoji kondici si všichni mohli vyzkoušet při skákání žabáků, obratnost při chůzi na chůdách a při přenášení míčků.
Vítězové byli všichni a slibovali, že za rok opět přijdou závodit. Poděkování za vydařený závod patří všem trenérům a dobrovolným rozhodčím.


2018-05-22 14:11:03 - kategorie: aspv
Krajská soutěž v SG – Chomutov
12. a 13. května 2018 proběhla v Doubí u Třeboně republiková soutěž ASPV ve sportovní gymnastice. Štětský oddíl reprezentovalo 5 gymnastek. Této sportovní akce se zúčastnilo 230 nejlepších závodnic z celé republiky a cvičení bylo na velmi vysoké úrovni.
Děvčata z našeho oddílu podala velmi dobré výkony.

Mladší žákyně I
Klárka Čmejlová – 23. místo z 47 závodnic

Mladší žákyně II
Veronika Veltruská - 26. místo z 43 závodnic

Starší žákyně IV
Adéla Budinová - 24. místo z 46 závodnic

Dorostenky
Aneta Capratová - 10. místo z 29 závodnic

Ženy
Michaela Janků - 5. místo z 17 závodnicArchiv


ASPV

Florbal

Fotbal

Jachting

Kanoistika

Skateboard

Stolní tenis

Tenis

Volejbal