2022-06-17 13:22:00 - kategorie: aspv
Výlet do Prahy
Na dlouho plánovaný turistický výlet do Prahy jsme se vyrazili 3.6.. Prohlédli jsme si zahrady pod pražským hradem a Valdštejnskou zahradu.

Prošli jsme se po Karlově mostě a Starém Městě a výlet jsme zakončili na Staroměstském náměstí. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.

2022-06-17 13:02:00 - kategorie: volejbal
Soustředění v areálu chatek SK Štětí
Ve dnech 9.-10.6.2022 jsme zorganizovali soustředění v areálu chatek SK Štětí. Vyrazili jsme ráno i za nepříznivého počasí na kolech ze Štětí do Račic. Zde jsme se ubytovali a čekali na soupeře a pečlivě trénovali na beachvolejbalovém hřišti.
První den našeho soustředění přijelo družstvo z Mšených Lázní a druhý den dorazilo družstvo z Libochovic. S oběma družstvy jsme uspořádali přátelský turnaj a užili si společné chvíle na hřišti.
Nechybělo ani koupání na jezírkách, opékaní vuřtů a zmrzlina. Společně jsme si to moc užili.

2022-06-17 12:51:00 - kategorie: aspv
Dokola kolem
Oddíl SPV uspořádal 11.června tradiční soutěž pro děti a dospělé pod názvem Dokola kolem u Labe. Jednou ze 7 disciplín byla jízda na inlajnové dráze na čas a pro větší účastníky byl připraven okruh 1,5 km v lužním lese. Dalšími disciplínami byl skok z místa, hod do dálky, hod do koše, běh na 20 m nebo 30 m, přeskoky přes švihadlo,několik dřepů a šiknost manipulace se síťkou. Počasí nám opět přálo. Všichni soutěžící obdrželi Účastnický list a děti drobné dárky.