Oddíl má kolem 25 členů z toho 50% jsou děti a mládež. Muži hrají volejbal rekreačně, zúčastňují se soutěží ASPV, ale i dalších akcí.

Velmi úspěšné jsou tradični žákyně, tvořící základ družstva okresu, které se zúčastnilo soutěže v rámci Euroregionu Labe.

Kontakty:
Rejtharová Jana | předseda | tel.:

2023-06-19 06:20:16 - kategorie: volejbal
Poslední trénink
V pondělí 12.6. jsme si užili poslední společný trénink plnými doušky, byla to paráda, počasí přálo a my to sportovně oslavili na venkovním hřišti. Přejeme všem krásné prázdniny a doufáme, že všichni si o prázdniny pinknou a v září dorazí.

Za celý tým trenérů volejbalu Jana Rejtharová

2022-12-21 09:08:09 - kategorie: volejbal
Poslední trénink v roce 2022
Opravdu krásná sportovní besídka, sice jsme nebyli v plném počtu, ale po Novém roce si to vynahradíme.

Pár her + soutěže + holky přinesly naprosto famózní cukroví a občerstvení, prostě paráda.

Všem moc děkujeme za dárečky a gratuluji nováčkům, že si zasloužili nové drezy a legíny. Pevně věřím, že je v novém roce využijeme.

Krásné svátky všem.

2022-11-09 10:03:06 - kategorie: volejbal
Turnaj v Libochovicích
Dne 5.10.2022 jsme se zúčastnili turnaje v Libochovicích. Hrál se trojkový volejbal a dvojkový minivolejbal - oranžový. Starší zákyně obsadily první místo a obdržely zlaté medaile - Lenka Holešovská, Andrea Kubánková, Nela Novotná, Anna Nadeníková. Ve dvojkovém minivolejbale bohužel devčata nezískala medailové pozice, budou trénovat do dalšího turnaje a určitě medailové pozice obsadí. Děkujeme všem zúčastněným a držíme pěsti pro další úspěchy.

2022-06-17 13:02:00 - kategorie: volejbal
Soustředění v areálu chatek SK Štětí
Ve dnech 9.-10.6.2022 jsme zorganizovali soustředění v areálu chatek SK Štětí. Vyrazili jsme ráno i za nepříznivého počasí na kolech ze Štětí do Račic. Zde jsme se ubytovali a čekali na soupeře a pečlivě trénovali na beachvolejbalovém hřišti.
První den našeho soustředění přijelo družstvo z Mšených Lázní a druhý den dorazilo družstvo z Libochovic. S oběma družstvy jsme uspořádali přátelský turnaj a užili si společné chvíle na hřišti.
Nechybělo ani koupání na jezírkách, opékaní vuřtů a zmrzlina. Společně jsme si to moc užili.

2019-12-12 05:59:52 - kategorie: volejbal
Dne 30.11. se družstvo starších žákyň a kadetek zúčastnilo benefičního turnaje pro Hospic Litoměřice, kde obsadilo po dvou úspěšných zápasech krásné 17. Místo. Bojovalo se s různými věkovými skupinami (muži i ženy). Oproti letnímu turnaji se děvčata zlepšila a věříme, že se příští turnaj tohoto druhu budeme lepší! Dorazil i Mikuláš a daroval pár dárečků našim hráčkám.

2018-06-26 10:15:46 - kategorie: volejbal
Turnaj v Lovosicích
V sobotu 16.6.2018 se oddíl volejbalu zúčastnil posledního turnaje v tomto školním roce pořádaného v Lovosicích. Turnaje se zúčastnili kromě Lovosic také týmy z Libochovic a ze Mšených Lázní. Soutěžilo se ve dvou skupinách. Ve "čtyřkovém" volejbalu jsme měli zastoupení 2 týmů z celkových 6. Děvčata vybojovala bronzovou a bramborovou medaili. Ve "dvojkovém" volejbalu Štětí zastupovala pouze jedna dvojice z celkového počtu 9 týmů a obhájila prvenství z předchozích turnajů. Děvčata obdržela medaile a věcné ceny a úspěšně zakončila volejbalovou sezónu.

2018-04-11 21:22:35 - kategorie: volejbal
Turnaj ve "dvojkovém" volejbalu v Mšených Lázních
V sobotu 7.4.2018 se děvčata z oddílu volejbalu účastnili turnaje ve "dvojkovém" volejbalu v Mšených Lázních. Celkově se zúčastnilo 19 týmů z Libochovic, Lovosic a Štětí.
Hrálo se ve 2 skupinách - žlutý a červenozelený minivolejbal. Štětí mělo zastoupení v obou skupinách.

Turnaj byl pro naše děvčata opět velmi úspěšný a obsadily i medailovou pozici.

Žlutý minivolejbal:
2. místo Verunka K. a Aneta P.
4. místo Henrik B. a Terezka V.
5. místo Elenka V. a Klárka K.
6. místo Emma B. a Lukaš H.

Červenozelený minivolejbal:
4. místo Adéla Č. a Eva P. - holky bojovaly, ale nakonec bramborová medaile.
a druhé místo od konce Matylda, Róza F. a Anička K.

Vítězové obdrželi diplomy a věcné ceny.

2018-03-25 09:37:22 - kategorie: volejbal
Volejbalový turnaj
V sobotu 17.3.2018 se děvčata z oddílu volejbalu účastnili turnaje ve "čtyřkovém" volejbalu v Libochovicích. Celkově se zúčastnilo 10 týmů z Libochovic, Lovosic a Štětí.
Hrálo se ve 2 skupinách - pokročilí a začátečníci. Štětí mělo zastoupení v obou skupinách po 2 týmech.

Turnaj byl pro naše děvčata opět velmi úspěšný a obsadily medailové pozice.

2017-10-27 05:39:22 - kategorie: volejbal
Poslední turnaj tohoto roku - Vánoční
V sobotu 16.12.2017 (8:30-15:30) jsme pořádali poslední turnaj tohoto roku - Vánoční.
Celkově se zúčastnilo 16 týmů - cca 64 dětí, převážně dívek. Přijely týmy z Lovosic, Čížkovic, Libochovic a Mšených Lázní. Hrálo se ve 2 skupinách - pokročilí a začátečníci.

3. místo Štětí

Vítězové obdržely medaile, diplomy a věcné ceny. Turnaj byl náročný, ale všichni skvěle spolupracovali.

2017-10-27 05:51:35 - kategorie: volejbal
První turnaj sezóny
V sobotu 14.10.2017 (9:00-15:00) jsme s volejbalem jely na první turnaj sezóny do Libochovic. Účastnily se také týmy z Libochovic, Lovosic, Čížkovic a ze Mšených Lázní.
Turnaj byl určen pro starší děvčata, hrál se čtyřkový volejbal a dvojkový plynulý. V každé skupině jsme měly po 2 týmech a děvčata obsadila krásné 1. a 4 místo ve čtyřkovém a 3. místo ve dvojkovém.

2017-06-13 15:51:08 - kategorie: volejbal
Přátelská utkání v Libochovicích
Se staršími holkami jsme se v sobotu 3.6.2017 (8:30-13:00) účastnily přátelského utkání s týmy z Libochovic. Jednalo se o první venkovní turnaj na hřišti v libochovickém parku. Vybojovaly jsme 2. a 4 místo.

2017-05-12 06:56:01 - kategorie: volejbal
Přátelská utkání čtveřic
V sobotu 29.4.2017 (8:30-12:30) jsme s volejbalem zajely do Libochovic na přátelská utkání čtveřic. Holky tentokrát neměly svůj den a skončily na 3. a 4. místě z celkové poštu 4 týmů.
I tak to pro ně byla cenná zkušenost a motivace se dále zlepšovat.

2017-04-18 06:18:11 - kategorie: volejbal
Turnaj v minivolejbale 8.4.2017
V sobotu 8.4.2017volejbal (8:30-13:00) jsme pořádali turnaj v minivolejbale v tělocvičnách Základní školy Ostrovní 300. Turnaj byl určen pro nejmladší děvčata, která byla rozdělena do dvou kategoriích dle obtížnosti. Turnaje se účastnily tentokrát jen týmy ze Mšených Lázní a celkově se účastnilo 36 dětí. Zastoupení jsme měli v obou kategoriích. V nižší kategorii jsme získali 2. místo a v obtížnější 1. místo.

2017-03-08 06:16:02 - kategorie: volejbal
Turnaj v trojkovém volejbalu v Čížkovicích
V neděli 26.2.2017 (8:30-15:00) jsme se zúčastnili turnaje v trojkovém volejbalu v Čížkovicích. Děvčata hrála ve dvou kategoriích dle obtížnosti. Turnaje se účastnili také týmy z Čížkovic, Lovosic, Mšených Lázní a Libochovic. Zastoupení jsme měli v obou kategoriích po dvou týmech. V mladší kategorii děvčata vybojovala krásné 3. místo. Starší dívky se ve finále utkaly proti sobě a a rozdělily si 1. a 2 místo.

2017-01-27 07:03:41 - kategorie: volejbal
Turnaj v minivolejbalu v Libochovicích
V neděli 22.1.2017 (9:00-15:00) jsme se zúčastnili turnaje v minivolejbalu v Libochovicích. Děvčata hrála ve dvou kategoriích dle obtížnosti. Turnaje se účastnili také týmy z Lovosic, Čížkovic, Mšených Lázní a samozřejmě Libochovic. Zastoupení jsme měli v obou kategoriích. V nižší kategorii jsme získali 1. a 2. místo a v obtížnější 1. a 3. místo.

2016-10-11 06:53:59 - kategorie: volejbal
Přátelský turnaj v minivolejbalu
V sobotu 8.10.2016 jsme pořádali "přátelský" turnaj v minivolejbalu. Byla pozvána družstva z Čížkovic, Libochovic a Mšených Lázní. Jednalo se o turnaj v barevném minivolejbalu, kdy děvčata hrála ve dvojicích ve dvou kategoriích dle obtížnosti. Turnaje se účastnilo téměř 50 dětí.
V oranžové (lehčí) kategorii soutěžilo 6 dvojic. Naše holky vybojovali v této kategorii krásné druhé místo.
V červené kategorii se celkem utkalo 14 dvojic ve dvou skupinách. Zde jsme také slavili úspěch v podobě zlaté příčky, kterou si holky obhájily z loňské sezóny.
Pro naše nejstarší svěřenkyně jsme pozvali soupeře z Libochovic, zahrály si přátelské utkání ve čtveřicích a s přehledem vyhrály všechny odehrané sety.

2010-04-12 09:58:26 - kategorie: volejbal
Okresní přebor ve volejbalu

Dne 27.3.2010 se ve Štětí konal OP ve volejbalu, kterého se zúčastnila dvě družstva SK Mondi Štětí a VK Čížkovice. V dvojzápase obě naše družstva zvítězila bez ztráty setu. Děvčata se pak utkala mezi sebou. Příští zápas se hraje v Litoměřicích.